درباره ما


در  سال ۱۳۹۰ هسته ی اولیه  تیم دکتر مرسی که متشکل از ۳ پزشک متخصص و ۲ مهندس نرم افزار بودند با ایده ی جمع آوری و ایجاد بانک اطلاعاتی کاملی از مراکز پزشکی و درمانی کشور تشکیل گردید. این ایده در حالی مطرح شد که یکی از دغدغه های  همیشگی و ناگفته ی اکثر مردم در هنگام بیماری ، پیداکردن پزشک متخصص و حاذق و یا دیگر مراکز درمانی تخصصی مرتبط بوده است و جای یک منبع اطلاع رسانی کامل و قابل اعتماد که بتواند به سرعت اطلاعات طبقه بندی شده و دقیقی را در اختیار بیمار بگذارد ، خالی دیده میشد.

بخش جستجوی پیشرفته سایت دکتر مرسی با معرفی بهترین مراکز درمانی مانند مطب پزشکان متخصص ، بیمارستانهای تخصصی و فوق تخصصی ، داروخانه ها، آزمایشگاه ها  و … به کاربران کمک میکند تا در زمان بیماری به سرعت  پزشک متخصص و حتی فوق تخصص و یا دیگر مراکز درمانی مورد نظرشان  را پیدا کنند و همچنین با قابلیت جستجو بر اساس استان و شهر و حتی محله ، موجب میشود که کمترین اتلاف وقت و هزینه را در  ترافیک خیابانها داشته باشند.

همچنین بخش اطلاعات پزشکی سایت دکتر مرسی با  انتشار مطالب مفید در خصوص چگونگی سالم زیستن  ، پیشگیری از بیماریها و درمان آنها سعی دارد تا در بالابردن سلامت عمومی جامعه نقش به سزایی را ایفا کند.


 

 

شعار ما این است:

شاید بهترین پزشک مورد نظر شما بیشتر از ۴ خیابان با شما فاصله نداشته باشد.

 

به اشتراک بگذارید